O NAS

O naszej firmie

Współczesna wiedza daje wiele możliwości. Ty też możesz oczekiwać czegoś więcej niż tylko poprawne rozwiązania.

Będąc firmą z tradycjami architektonicznymi wciąż podejmujemy nowe wyzwania. Jesteśmy prekursorami budownictwa energooszczędnego w Polsce. Nasze pierwsze artykuły o budownictwie pasywnym były publikowane w wydawnictwach naukowych jeszcze w latach 90-tych, kiedy o energooszczędności w Polsce nikt nie mówił.
Zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy superoszczędny pokazowy dom pasywny w Smolcu pod Wrocławiem, w którym wykorzystaliśmy nasze autorskie rozwiązania. Zostaliśmy docenieni przez Instytut Budynków Pasywnych w Darmstadt uzyskując w 2006 roku, jako pierwsi w Europie Środkowo-Wschodniej, certyfikat pasywności na zrealizowany budynek jednorodzinny.
Zobacz nasza kolekcję energooszczędne projekty domów jednorodzinnych na
www.lipinscy-projekty.pl

Jeśli powierzasz komuś ważne zadanie, upewniasz się, że wie co robi i że robi to dobrze.
Biuro Projektowe Ludwiki i Miłosza Lipińskich projektuje dla Was już od 1995 roku. Prowadząc firmę rodzinną zapewniamy ścisłą współpracę zespołu architektów, konstruktorów i projektantów branżowych, dbając o wysoką jakość dokumentacji, które otrzymujesz. Projekty domów jednorodzinnych przechodzą przez szczegółową, kilkuetapową weryfikację, a zawarte w nich informacje są na tyle szczegółowe i czytelnie podane, że nie musisz się martwić o ich interpretację na budowie.
Możesz jednak na każdym etapie realizacji inwestycji zwrócić się o pomoc do naszych specjalistów. Odpowiadamy za nasze projekty i chętnie udzielamy wszelkich informacji.
Sprawdź nasza ofertę!
Zamów bezpłatny katalog projektów domów

Miłosz i Ludwika Lipińscy
z Zespołem
WIĘCEJ    WRÓĆ

Projekt domu jednorodzinnego, domy

Polecane projekty domów

Design 2006 © DeSER Designers Group