AKTUALNOŚCI

Nagroda Lider Innowacyjności 2015 dla biura Lipińscy Domy!

Lider Innowacyjności 2015 to nasze najnowsze trofeum i okazja do pochwalenia się nim naszym sympatykom i klientom. Tytuł ten, przyznany nam podczas, tegorocznego Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w dniach 6-7 listopada w Łodzi jest potwierdzeniem tego, że Lipińscy Domy to prężna, dynamiczna i kreatywna firma, o dużym doświadczeniu i dorobku, odważnie wprowadzająca na polski rynek architektoniczny nowe rozwiązania. Już od wielu lat skupiamy się na tematyce pasywności i energooszczędności budynków, a nasze projekty domów jednorodzinnych opracowujemy tak, by były ekologiczne, ekonomiczne i przystępne kosztowo.

Jako pierwsi w Europie środkowo-wschodniej i w Polsce zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy pasywny dom jednorodzinny z Certyfikatem Instytutu Domów Pasywnych w Darmstadt, który przez wiele lat funkcjonował jako budynek pokazowy w Smolcu koło Wrocławia. W nim organizowaliśmy kilka edycji Akademii Energooszczędności, chętnie odwiedzanej przez naszych Klientów i partnerów, podczas której można było porozmawiać ze specjalistami z naszego biura i przyjrzeć się „na żywo” rozwiązaniom zastosowanym w domu pasywnym.

Mamy najszerszą i najstaranniej opracowaną kolekcję gotowych projektów domów jednorodzinnych w standardzie pasywnym i energooszczędnym na polskim rynku , którą corocznie poszerzamy o kilkanaście nowych propozycji, opracowywanych zgodnie z najnowszymi trendami, najbardziej sprawdzonymi rozwiązaniami technicznymi i według przepisów i norm, przewidzianych na kilka lat w przód.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami!

ZOBACZ PROJEKTY DOMÓW PASYWNYCH
ZOBACZ PROJEKTY DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH


Projekty domów z konkursu Dom Dostępny na rok 2021

Projekt domu Eko kostka WT2021, opracowany przez nasze biuro projektowe, otrzymał II nagrodę w konkursie Dom Dostępny na rok 2021. Projekt ten spełnia założenia warunków technicznych, które będą obowiązywały od 2021 roku i jest jednocześnie efektywny ekonomiczne, relatywnie tani w budowie. Parametry energetyczne są zbliżone do parametrów dla domu pasywnego. Jury konkursu doceniło nowatorskie podejście do idei kostki oraz jakość merytoryczną projektu.

Z uzasadnienia jury „za dopracowaną pod względem technicznym, funkcjonalnym i estetycznym koncepcję domu o bryle optymalnej pod względem energetycznym. Za odświeżenie propozycji piętrowej kostki z płaskim dachem, jako niedużego, nowoczesnego domu jednorodzinnego z funkcjonalnym wnętrzem i efektownym wykończeniem”

Na konkurs Dom Dostępny na rok 2021 organizowany przez wydawnictwo Murator zgłosiliśmy trzy różnorodnie stylistycznie projekty domów. Wszystkie projekty opracowaliśmy zgodnie z ideą konkursu. Zaprojektowaliśmy domy odpowiadające współczesnym wymaganiom oraz dostępne dla szerokiej grupy inwestorów. Projekty zaprezentowane zostały na pokonkursowej wystawie na targach BUDMA.

Zobacz nagrodzony projekt domu EKO KOSTKA WT2021

Pobierz plik

nagrodzony projekt domu EKO KOSTKA WT2021

Zobacz projekt DOM(NIE)ZMIENNY

Pobierz plik

projekt DOM(NIE)ZMIENNY

Zobacz projekt DOM DOSTĘPNY NA ROK 2021 ciepły, optymalny, racjonalny, funkcjonalny, rodzinny

Pobierz plik

projekt DOM DOSTĘPNY NA ROK 2021

  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22   NASTĘPNE>

Dom, domy, projekty domów

Polecane projekty domów

Design 2006 © DeSER Designers Group