AKTUALNOŚCI

Dni Domów Pasywnych 2012 już za nami.

To była już szósta edycja Dni Domów Pasywnych, w których nasz Dom Pasywny w Smolcu bierze udział. To dla nas duża przyjemność, gdy mamy okazję spotkać się z Państwem i na żywo porozmawiać o kwestiach interesujących Państwa najbardziej. W tym roku dodatkowo odnotowaliśmy wzrost zainteresowania budownictwem energooszczędnym podczas rozmów, a jest to w pewnym stopniu wynikiem planowanych dopłat do domów energooszczędnych, które mają być przyznawane w przyszłym roku. Cieszymy się, że nasze dotychczasowe wysiłki w propagowaniu budownictwa energooszczędnego dostają teraz wsparcie finansowe ze strony naszego Państwa. Jak będą one funkcjonowały, będziemy mogli dokładniej powiedzieć na pewno na następnych Dniach Domów Pasywnych 2013. Do tego czasu natomiast zapraszamy do odwiedzania naszego Domu Pasywnego wszystkich tych, którzy chcą poznać nieco bardziej temat budownictwa pasywnego, a nie mogli 10 listopada dotrzeć do Smolca.

Dni Otwarte Domów Pasywnych - zapraszamy!

Jak co roku w listopadzie, będziemy mieli przyjemność zaprosić Państwa do naszego domu pasywnego w Smolcu w ramach Międzynarodowych Dni Domów Pasywnych organizowanych przez Passiv Haus Institut w Darmstadt.
W akcji biorą udział domy pasywne zrealizowane na całym świecie i tradycyjnie nasz - pierwszy certyfikowany dom pasywny w Polsce.

Będzie to także okazja do zobaczenia na żywo, jak wygląda dom, który będzie się kwalifikował do najwyższej dopłaty w wysokości 50 000 zł programu NFOŚiGW dla domów pasywnych. W programie NFOŚiGW będzie także możliwość otrzymania dopłat do domów energooszczędnych w wysokości 30 000 zł. Do tej grupy zaliczać będą się projekty o zapotrzebowaniu na energię EUco nie większej niż 40 kWh/m2 na rok.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Domu Pasywnego, a na miejscu będzie można dostać katalog z kolekcją projektów kwalifikujących się do dopłat dla domów energooszczędnych. Oprócz tego służymy naszą wiedzą i doświadczeniem przy budowie domu pasywnego oraz poradami dotyczącymi, jak najkorzystniej wybudować dom energooszczędny, aby dotacje przyniosły konkretne korzyści.

10 listopada 2012
11:00 - 17:00

Zobacz naszą kolekcję domów kwalifikujących się do dopłat NFOŚiGW

Pobierz plik

Informacja prasowa PHI Darmstadt<POPRZEDNIE   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22   NASTĘPNE>

Dom, domy, projekty domów

Polecane projekty domów

Design 2006 © DeSER Designers Group