AKTUALNOŚCI

Jak było na IV Międzynardowych Dniach Domów Pasywnych?

Oficjalne otwarcie domu pasywnego zbiegło się w czasie z trwającymi na całym świecie w dniach 10-11 listopada IV Międzynarodowych Dni Domów Pasywnych organizowanych przez Instytut Domów Pasywnych (PHI) w Darmstadt. Jako jedyny z Polski został zaprezentowany właśnie dom wybudowany w Smolcu. Podczas tych dni dom odwiedziło ponad 1500 zainteresowanych. Oprócz możliwości przekonania się o pasywności tego domu oraz estetyce i funkcjonalności, inwestorzy mogli także skonsultować się z profesjonalistami w dziedzinie budownictwa energooszczędnego oraz producentami materiałów do domów energooszczędnych.

Wszyscy ci, którzy w tych dniach nie mogli przybyć do domu pasywnego, mogą go odwiedzać w dni robocze od 9-12 oraz w innych terminach, po wcześniejszym umówieniu pod numerem telefonu 601 077 771.

Uroczyste otwarcie Domu Pasywnego

W dniu 9 listopada br. uroczyście dokonaliśmy oficjalnego otwarcia Domu Pasywnego w Smolcu pod Wrocławiem. Na uroczystość przybyli specjalnie zaproszeni goście: Burmistrz gminy Kąty Wrocławskie, przewodniczący Dolnośląskiej Izby Architektonicznej, przedstawiciele firm biorących udział w realizacji domu, reprezentanci uczelni wyższych, przedstawiciele Instytutu Budynków Pasywnych oraz Dolnośląskiej Agencji Energii i Środowiska, zaprzyjaźnione biura architektoniczne, a także dziennikarze telewizyjni i prasowi, redaktorzy wydawnictw z branży budowlanej i instalacyjnej, reprezentanci firm wykonawczych oraz osoby współpracujące z naszym biurem projektowym. Podczas otwarcia Państwo Ludwika i Miłosz Lipińscy podziękowali wszystkim firmom i osobom uczestniczącym w realizacji tego pierwszego certyfikowanego Domu Pasywnego w Polsce.<POPRZEDNIE   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22   NASTĘPNE>

Projekty domów, domy gotowe

Polecane projekty domów

Design 2006 © DeSER Designers Group