AKTUALNOŚCI

Rynek Innowacji BASF

Co łączy domy pasywne i energooszczędne ze światowym koncernem chemicznym BASF? Jaki wkład ma w innowacyjne osiągnięcia? BASF to nie tylko kasety magnetofonowe, z którymi większość nas kojarzy tą nazwę. BASF to innowacjny wklad w różnorodnie dziedziny życia: chemia, fizyka, biologia, biotechnolgia. Są to m.in: plastyfikatory dla przemysłu, Ultramid dla motoryzacji, Elastocoast wpływający na bezpieczeństwo linii brzegowych, Nanosilent, nanotechnologia, nowe generacje betonu, ogniwa paliwowe, Permaskin, innowacje dla branzy Agro. Wśród nich nasze domy energooszczędne i pasywne, które do ociepleń wykorzystują Neopor, z którego produkowany jest srebrzystoszary styropian Termo Organiki. Tak więc osiągnięcia naukowe wkraczają w nasze domy, po to, aby każdy z nas mógł mieszkać cieplej, energooszczędnie, ekonomicznie i ekologicznie! To wszysko można było obejrzeć na Rynku Innowacji w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie 3-5 czerwca tego roku.

Więcej informacji

Akademia Energooszczędności

Budować energooszczędnie! Ale jak?
Co powinien wiedzieć inwestor, a co firma wykonawcza?
Jakich elementów nie można pominąć?
Dlaczego tak trudno jest wprowadzać próby podniesienia klasy energooszczędności domu na własną rękę?
Czego wymagać od firmy wykonawczej?
Kiedy zaczną obowiązywać klasy energetyczne?
Jak wiele można zyskać na budowie domu energooszczędnego i dlaczego tak wielu inwestorów wybiera teraz domy energooszczędne?
Na te pytania można było znaleźć odpowiedź podczas Akademii Energooszczędności, którą zorganizowaliśmy w marcu dla zainteresowanych firm wykonawczych, architektów i inwestorów. Dla tych, którzy nie mieli okazji uczestniczyć i poznać tajników budownictwa energooszczędnego zapraszamy na kolejne edycje. O terminach będziemy informować na naszych stronach internetowych.


<POPRZEDNIE   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22   NASTĘPNE>

Projekty domów

Polecane projekty domów

Design 2006 © DeSER Designers Group