AKTUALNOŚCI

VII Międzynarodowe Dni Domów Pasywnych

12-13 listopada 2010 r. odbędą się na całym świecie VII Międzynarodowe Dni Domów Pasywnych, organizowane przez Instytut Domów Pasywnych w Darmstadt - twórcę idei pasywności.

W tych dniach udostępnione zostaną do zwiedzania domy pasywne zrealizowane na całym świecie. Polskę, już po raz piąty, będzie reprezentował Dom Pasywny zrealizowany przez nasze biuro projektowe Lipińscy Domy, w Smolcu pod Wrocławiem. Zobacz więcej.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału. Każdy na miejscu może zobaczyć, jak wygląda w środku ten niezwykły dom, w którym nie ma tradycyjnego ogrzewania.
Na miejscu, w godz. 10-17 będzie można uzyskać informacje na temat projektu oraz materiałów, które wykorzystano do jego budowy. Na pytania będą odpowiadać architekci, konstruktorzy, instalatorzy z naszego biura projektowego oraz przedstawiciele Instytutu Budynków Pasywnych z Warszawy.
Podczas Dni Domów Pasywnych będą się także odbywały III Targi Energooszczędności, organizowane przez nasze biuro, podczas których będzie można się zapoznać z nowymi produktami i technologiami do domów energooszczędnych.

12-13 Listopad 2010
godz. 10-17
Zapraszamy!

WIĘCEJ    WRÓĆ

Projekty domów, domy gotowe

Polecane projekty domów

Design 2006 © DeSER Designers Group